Načítám...

Beseda o předčasně narozených dětech

Kdy: 23. 1. 2020 18:00
Kdo: Barbora Benešová
Kde: Centrum PANT
Organizátor: Centrum Pant

Beseda o předčasně narozených dětech

Alena Ryšavá, Hana Sovová ze spolku Mamiko ve spolupráci s MUDr. Elenou Kuldanovou z neonatologického oddělení FN Ostrava

vám přiblíží život předčasně narozených dětí. Budeme si povídat o rizicích vedoucích k předčesným porodům. O tom, jak takové předčasně narozené děti vypadají, jakou potřebují péči, jaké mohou nastat komplikace u předčasně narozených dětí a co je může ohrozit. O osobních zkušenostech rodičů s péčí o nedonošeňátka. Padnou i statistická čísla o počtech předčasných porodů v ČR, o počtech dětí, které boj o život bohužel prohrály, ale také o počtech dětí, které jako malí bojovníčci, dělají rodičům jen samou radost a pěkně prospívají. 

A pokusíme se vás informovat o specializovaných neonatologických centrech, existujících spolcích v Moravskoslezském kraji a o všem, co vás k danému tématu bude zajímat. Vítáme osobní zkušenosti rodičů z péče o předčasně narozené děti. 

 

 


Kam dál?

Všechno na Mars! Vyřeší nejnovější sondy záhadu života na Rudé planetě? Zobrazit

Všechno na Mars! Vyřeší nejnovější sondy záhadu života na Rudé planetě?

Odkaz na stream uvnitř článku.
St 13. 1. 2021 | Tomáš Petrásek Přečíst
Biorytmy a světlo v noci Zobrazit

Biorytmy a světlo v noci

Odkaz na stream v článku.
Pá 5. 3. 2021 | Zdeňka Bendová Přečíst
Jak měříme velmi nízké teploty? Zobrazit

Jak měříme velmi nízké teploty?

Odkaz na stream v článku.
Út 15. 12. 2020 | Miloš Rotter Přečíst
Stalinova Smrt - Diktátorův konec pohledem patologa Zobrazit

Stalinova Smrt - Diktátorův konec pohledem patologa

Odkaz na stream v článku.
Pá 18. 12. 2020 | Jaromír Šrámek Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace